BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 11119223

nr 1111 9223

Takarmatur

1960-tal, plåtskärmar, längd: 50 ca

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 maj 2017
kl 18:28:50

27/5 23:02:28 1      Vinnande bud